+370 (683) 66921 arba +370 (683) 66923 info@pastatusistemos.lt

Apie mus

“Pastatų sistemos” tai įmonė apjungusi geriausius pastatų inžinerinių sistemų “HVAC” angl. (heating, ventilation, air conditioning) specialistus  projektavimo, montavimo, remonto ir priežiūros srityje. Įmonė dirba tiek privačiame sektoriuje tiek valstybiniame ir stengiasi maksimaliai tenkinti kiekvieno kliento poreikius, neatsižvelgiant į jo mąstą.

“Pastatų sistemos” gali pasiūlyti pilną sistemų diegimo kompleksą nuo objekto apžiūros, pasiūlymo paruošimo, projektavimo, techninių sąlygų sudarymo, montavimo ir remonto darbų bei sistemų paleidimo ir galutinės techninės dokumentacijos paruošimo.

Mūsų siūloma produkcija yra gerai žinomų pasaulyje gamintojų “Mitsubishi heavy industries” (Japonija), “Fuji electric” (Japonija), “Electrolux”, “VIVAX” ir kt. Šiuo metu visuomenėje labai aktuali pastatų šilumos ir elektros energijos suvartojimo dalis. Mes galime Jums padėti sumažinti šilumos ir elektros suvartojimą atliekant jau sumontuotų esamų sistemų analizę, jas reguliuojant, perprogramuojant ir pritaikant darbą atsižvelgiant į užsakovo poreikius.

Nauja elektroninė kondicionierių parduotuvė!

Dabar geriausia proga įsigyti kondicionierių

Didžiausios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai kiekvieną dieną!

Susisiekite telefonu:

+370 (683)  66921
arba
+370 (683) 66923

Rašykite mums: