+370 (683) 66921 arba +370 (683) 66923 info@pastatusistemos.lt

Oro srautų matavimas

Sumontavus naują vėdinimo sistemą būtina atlikti oro srautų matavimus ir tinkamai sureguliuti sistemą, kad ji veiktų racionaliai ir naudotų mažiausiai energijos. Dažnai po montavimo sistemos paliekamos nereguliuotos, oro tiekimo/ištraukimo difuzoriai gali netgi “švilpti”.

Tokia naujai sumontuota sistema gali tapti galvos skausmu ir patalpoje sudaryti ne komfortą, o  daryti neigiamą įtaką vidaus mikroklimatui. Nereikia pamiršti, kad ir turimos senos vėdinimo sistemos per tam tikrą laiką išsiderina (pvz. žmonės patys užsiklijuoja ar užsuka difuzorius arba atliekamas remontas), todėl po vienų ar kitų pasikeitimų, reikėtų taip pat atlikti naują oro srautų matavimą ir iš naujo sureguliuoti sistemą.

“Pastatų sistemos” atlieka privačių ir administracinių pastatų vėdinimo sistemų oro srautų matavimus, tikriname faktinių oro kiekių atitikimą projektiniams, pateikiame vėdinimo sistemų pasus, matavimų protokolus, konsultuojame ir teikiame sistemų tobulinimo pasiūlymus.

Analizuojame naujas bei senai sumontuotas vėdinimo sistemas, atliekame oro srautų matavimus, sudarome techninius sistemų pasus. Tik tinkamai sureguliuota ir suderinta vėdinimo sistema gali veikti naudodama mažiausius elektros ir šilumos energijos kiekius.

Nauja elektroninė kondicionierių parduotuvė!

Dabar geriausia proga įsigyti kondicionierių

Didžiausios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai kiekvieną dieną!

Susisiekite telefonu:

+370 (683)  66921
arba
+370 (683) 66923

Rašykite mums: