+370 (683) 66921 arba +370 (683) 66923 info@pastatusistemos.lt

Šaldymo mašinų remontas

Šaldymo mašinos, tai įrenginiai ruošiantys šaltą vandenį (monoetilenglikolio tirpalą), kuris tiekiamas į vėdinimo sistemas, pramonės įrangą, magnetinius rezonansus bei kitus įrenginius, kuriuose reikalinga atšaldyti tam tikrą produktą ar terpę (orą). Šaldymo mašinos angl. (“Chillers”) yra sėdėtingi įrenginiai, naudojantys šaldymo agentus R407C, R410A, R404A ir analogiškus.

Mašinos viduje vyksta išgarinimo ir kondensacijos procesai, kurių metu iš šaldymo mašinoje esančio vandens arba monoetilenglikolio tirpalo paiimama šiluma ir išmetama į aplinką. Dažniausiai sistemas sudaro du kontūrai: freoninis kontūras (naudojamas kompresorius) ir vandeninis kontūras (naudojamas cirkuliacinis siurblys). Šie kontūrai tarpusavyje šilumą perduoda per šilumokaitį.

MB “Pastatų sistemos” atlieka dažniausiai Lietuvoje sutinkamų šaldymo mašinų techninę eksploataciją, vykdo sistemų patikras, šaldymo agento nuotėkio paiešką ir lokalizavimą, atsarginių detalių keitimą ir pilną sistemos remontą, parametrų konfigūravimą ir derinimą.

Nauja elektroninė kondicionierių parduotuvė!

Dabar geriausia proga įsigyti kondicionierių

Didžiausios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai kiekvieną dieną!

Susisiekite telefonu:

+370 (683)  66921
arba
+370 (683) 66923

Rašykite mums: